Strict Standards: Declaration of Novinky::dejObsahWeb() should be compatible with Stranka::dejObsahWeb() in /data/web/virtuals/92173/virtual/www/class-vlastni/novinky.class.php on line 9

Strict Standards: Declaration of Novinky::out() should be compatible with Stranka::out($arr = NULL) in /data/web/virtuals/92173/virtual/www/class-vlastni/novinky.class.php on line 9

Partneři

dnb.sk
sunlab.cz
čtusi.info

Pravý gentleman je ten, kdo kvůli blaho svých žen, jsou ochotni utrácet peníze na vše potřebné pro její štěstí. Vynikající nabídka pomoci v takových silných mužů tento Cialis kupón. To pomůže překonat poslední překážku.

Akceptujeme

  • cards

Nový shop spuštěn

01. 02. 2010 10:16

Dovolte nám, abychom Vám představili novou tvář internetového obchodu Shop Easyboy. Vedle nového vzhledu a kompletně přefoceného sortimentu jsou to hlavně nové funkce, které obchod nabízí. Nově můžete nakoupit pohodlně bez nutnosti registrace do obchodu. Pro ty z Vás, kterým registrace nevadí, jsme připravili zajímavý věrnostní program plný slev a možnost přehledně sledovat své objednávky.

Podstatné rozšíření nabízíme v sekci plateb za objednávky. Všichni zákazníci mohou nyní v e-shopu platit za zboží online platební kartou (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron) díky bezpečnému řešení 3D Secure sytému od České spořitelny. K dispozici je i největší a nejznámější internetový platební systém PayPal. Pro zákazníky z České republiky je tu i nadále platba předem bankovním převodem ve prospěch našeho účtu a klasika v podobě dobírky České pošty. Zákazníci z Trutnova a okolí mohou využít úhradu hotově při osobním odběru v naší provozovně ve Spojenecké ulici čp. 69. Klienti mBank se mohou v brzské budoucnosti těšit na zavedení oblíbeného platebního systému mPeníze.

Věříme, že tyto změny uvítáte a že nám zůstanete nakloněni také v roce 2010.

Těšíme se na Vás.

Archiv článků