Partneři

dnb.sk
sunlab.cz
čtusi.info

Pravý gentleman je ten, kdo kvůli blaho svých žen, jsou ochotni utrácet peníze na vše potřebné pro její štěstí. Vynikající nabídka pomoci v takových silných mužů tento Cialis kupón. To pomůže překonat poslední překážku.

Akceptujeme

  • cards

Reklama

Pokud máte zájem o umístění reklamy na stránky Shopu Easyboy, nabízíme Vám k dispozici následující placené reklamní plochy nebo plochy zdarma výměnou:

1. Reklama zdarma

Chcete u nás reklamu zdarma? Nabízíme Vám možnost výměny reklamních bannerů a odkazů. Umístíme na náš web Váš banner (gif nebo flash) nebo odkaz a zato budeme my mít reklamu u Vás. Pozn. vyhrazujeme si právo posuzovat obsah reklamního sdělení či webu, na který se reklama odkazuje.

2. Placená reklama

V případě, že nemáte k dispozici web nebo odpovídající reklamní prostor, nabízíme Vám možnost placené reklamy. K dispozici jsou tyto formáty:

Grafický banner 460×60 px

Tato reklama je umístěna mezi nabízenými produkty jako grafický banner (gif nebo flash) o rozměru 460×60 px. Reklama je zobrazována i na titulní stránce. Pokud je v daném období tato plocha pronajata více subjektům, jsou bannery střídány. Cena této reklamy je následující:

Pronájem reklamního prostoru na 1 den 50 Kč
Pronájem reklamního prostoru na 1 týden 300 Kč
Pronájem reklamního prostoru na 1 měsíc 1.000 Kč

Grafický banner 150×150 px

Tato reklama je umístěna v pravé části webu. Na všech stránkách, bez jakýchkoliv omezení. Použití jako grafický banner (gif nebo flash) o rozměru 150×150 px. Cena této reklamy je následující:

Pronájem reklamního prostoru na 1 den 50 Kč
Pronájem reklamního prostoru na 1 týden 300 Kč
Pronájem reklamního prostoru na 1 měsíc 1.000 Kč

Jak objednávat?

Kontaktujte nás s požadavkem a specifikací reklamního banneru. Na Váš požadavek obratem odpovíme.

Výroba

Výrobu reklamního banneru připravím na základě Vašich požadavků. Reklamní bannery jsou vytvářeny naším grafikem, cena výroby banneru od 490 Kč.