Partneři

dnb.sk
sunlab.cz
čtusi.info

Pravý gentleman je ten, kdo kvůli blaho svých žen, jsou ochotni utrácet peníze na vše potřebné pro její štěstí. Vynikající nabídka pomoci v takových silných mužů tento Cialis kupón. To pomůže překonat poslední překážku.

Akceptujeme

  • cards

Slipmat na zakázku

Výrobce: Easyboy

Popis:

Originální doplněk pro DJs, kluby a sound systémy!  Slipmat na zakázku pro Vás vyrobíme podle Vámi zaslaných grafických podkladů. Slipmat je vyrobený z kvalitní plsti a je určený pro profesionální gramofony s kovovým talířem. Potisk s vysokým smyslem pro detail. Základ slipmatu je bílý, potisk pouze z jedné strany. Průměr 296 mm, tloušťka 2.5 mm.

Jak objednávat?
1. Na e-mail: shop@easyboy.cz nám zašlete grafické podklady, veškeré podrobnosti naleznete v technické dokumentaci. Obratem vám zašleme grafický náhled, jak bude váš slipmat vypadat.
2. Po odsouhlasení náhledu si objednáte požadovaný počet slipmatů zde v e-shopu (vaši objednávku identifikujeme dle vašeho e-mailu).

Pro realizaci zakázky vyžadujeme platbu předem. Expedujeme do 14 dnů od přijetí platby, uvedená cena je za 1 kus. V případě dalších dotazů pište na shop@easyboy.cz.

Materiál: plst-polyester 680 g/m2

Záruka: 24 měsíců

Kategorie: Slipmaty

Sleva: 0 % Jak získat slevu?

Vaše cena: 275 Kč

DPH: Cena vč. DPH 21 %

Líbí se:

151.8 / 5 (hodnoceno 2200×)

Dostupnost: Skladem


  Produkty v této kategorii  

Diskuze o produktu

Přidat názor

Pravidla

Diskuze slouží výhradně ke sdílení názorů a dotazů k produktu. Aby byla diskuze místem smysluplného setkávání civilizovaných lidí, je zapotřebí dodržovat základní pravidla:

  • do diskuze rozhodně nepatří urážky, pomluvy či vyhrožování komukoliv násilím,
  • příspěvky vulgární nebo obscénní budou smazány,
  • zneužívání diskuze k šíření reklamy a spamu, jakož i uveřejňování příspěvků či odkazů, které nesouvisejí s tématem není dovoleno,
  • zapovězeno je rovněž vydávání se za jinou osobu,
  • Shop Easyboy na svých stránkách nebude tolerovat podněcování nenávisti k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel.

Skrýt

Chtete-li přispívat do diskuze, musíte se přihlásit

[×]

6. 4. 2010 14:34:37
 – 
Flashback
Díky moc a doporučuji všem. Bezproblémová a příjemná komunikace a rychlé jednání. Díky easyboyi mám skvělý dárek k narozkám :D
12. 3. 2010 15:56:57
 – 
Shop Easyboy
Data je možné zasílat v obecně známých grafických formátech JPG, GIF, PNG, EPS, PDF, AI, CDR atp. v rozlišení optimálně 100 DPI dle technické dokumentace.
11. 3. 2010 17:13:03
 – 
Dee
V jakém formátu mám dodat grafiku na potisk slipmatu?